W lutym działo się u mnie dużo – w pracy, w kwestii blogów, doktoratu i w głowie. Jesteście ciekawi podsumowania lutego i planów Matki Poliglotki na marzec? Zapraszam!

W lutym:

 1. Skończyłam fragment doktoratu potrzebny do starań o otwarcie przewodu doktorskiego. Uff! Jeżeli ciekawi Was kwestia pisania pracy z dzieckiem u boku, możecie przeczytać o tym w moim artykule 🙂
 2. Przyjrzałam się mojej codzienności i zastanowiłam się czego mi w niej brakuje, za którymi aktywnościami tęsknię. Jeszcze w marcu powstanie osobny wpis na ten temat.
 3. Powstał pomysł cyklu biznesowego z punktu widzenia matki – podzielę się z Wami pomysłami i rozwiązaniami przydatnymi przy zakładaniu własnej firmy i łączeniu pracy z opieką nad dzieckiem – czyli Notatki BiznesMatki – rusza już 5. marca!
 4. Założyłam grupę dla kobiet, które chcą się rozwijać!
 5. Wróciłam do bardzo kolorowego planowania – przez ostatnie tygodnie jakoś zaniedbałam mój planner, a kilka dni temu odżył i zamierzam o niego dbać 😉 Możecie zobaczyć go na moim Instagramie.
 6. Zrobiłam miesięczny schemat zadań do wykonania w ramach firmy – szczegółowo będę o nim mówić podczas jednej z kolejnych live’ów Notatki BiznesMatki.
 7. Spojrzałam krytycznym okiem na mój tygodniowy plan nauki i naniosłam zmiany.
 8. Zrobiłam sobie burzę mózgu 😉 i wymyśliłam dla Was kilka fajnych rzeczy! Niebawem zacznę pracę nad pierwszym ebookiem z zakresu nauki języków!
 9. Opublikowałam nowy wpis na moim ekspresowym blogu literackim Espresso Books 🙂
 10. Opracowałam plan zmian w mojej grupie językowej – zapraszam Was serdecznie, będzie się działo 🙂
 11. Wymyśliłam nowe wyzwanie językowe dla Was – przeprowadzę je w maju. Tematem będzie powrót do nauki języka 🙂

 

Co będzie się działo w marcu?

 1. Dowiecie się więcej o planowanym przeze mnie wyzwaniu.
 2. Zaczniemy cykl Notatki BiznesMatki: widzimy się 5. i 19. marca!
 3. Zdradzę Wam temat mojego ebooka 🙂

 

Jeżeli chcecie być na bieżąco ze wszystkimi nowościami związanymi z blogiem, możecie zapisać się na newsletter – formularz znajdziecie po prawej stronie, w panelu bocznym bloga 🙂

Do zobaczenia!

ANMALUXIS

Podziel się!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.